Koupě a financování snadno a rychle

1. zájem o koupi

Máte zájem o nabízený pozemek? Tak neváhejte a kontaktujte nás, rádi vás obcí Družec osobně provedeme.

2. rezervace

 Máte-li zájem o koupi, připravíme pro vás rezervační smlouvu a pozemek tak pro Vás zarezervujeme. Rezervační poplatek činí 120 000Kč a je splatný 5 dnů od podpisu smlouvy.

3. kupní smlouva

Do měsíce od podpisu rezervační smlouvy s vámi uzavřeme  smlouvu na pozemek. Nyní už jen stačí uhradit 10 % z kupní ceny pozemku (včetně DPH) do 14 dnů od podpisu kupní smlouvy.

4. předání nemovitosti

Po kolaudaci pozemků doplatíte zbytek ceny a pozemek je váš.

Pomůžeme vás s financováním

Starosti s financováním koupě pozemku i vašeho nového vysněného bydlení, stejně jako jeho pojištění, můžete s důvěrou přenechat na našem finančním specialistovi. Jeho úkolem bude pro Vás zajistit nejvhodnější a nejvýhodnější finanční i pojistné podmínky na trhu, a který se o vás a vaši nemovitost postará s veškerou péčí profesionála.

S financováním vám poradí

Roman Kunc
Finanční poradce skupiny Bidli

V oboru financování nemovitostí působím již několik let a v průběhu této doby se podařilo pro klienty zajistit úvěry v objemu více než tři sta miliónů korun. Mojí prioritou vždy bylo a bude nalézt pro své klienty nejvhodnější podmínky řešení úvěrování a pojištění dle vašich možností a preferencí. Neváhejte se proto na mě obrátit, velmi rád se vám budu v této oblasti věnovat a provedu vás hladce celým procesem bez zbytečných starostí.

Roman Kunc

Finanční poradce
mobil:
+420 603 912 459
e-mail: roman@rezidence-lipova.cz